strona główna rozkłady jazdy wyszukiwarka połączeń plan rozwoju projekty UE kontakt do pobrania reklama w serwisie linki

Autobusy:

Piątek, godzina 01:33

Zmiany:

 » Rozkład jazdy
 » Planer podróży
 » Bilety
 » Sieć sprzedaży
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Biletomaty
 » Ulgi
 » Kontrola biletów
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Dane osobowe
 » Mapa sieci
 » Historia
 » Tabor
 » Na żądanie
 » Regulamin
 » FAQ

Tramwaje:

 » Rozkład jazdy Z41
 » Bilety
 » Wspólny bilet
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Ulgi
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Mapa linii Z41
 » Historia

Kolej:

 » Rozkład jazdy
 » Wspólny bilet WBA
 » Szukaj połączenia
 » Dworzec PKP
 » ŁKA
 » Kontakt

PKS, BUS:

 » Rozkład jazdy BUS
 » Rozkład jazdy PKS
 » Przystanki PKS
 » Kontakt
 » Dla przewoźników

Taxi:

 » Ceny, kontakt
 » Postoje taxi
 » Uzyskanie licencji

Zmiany w komunikacji nocnej od 20 stycznia

Od nocy z 19 na 20 stycznia Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi wprowadza zmiany w funkcjonowaniu nocnych linii autobusowych. Autobusy linii N4B będą dodatkowo podjeżdżać na plac Niepodległości w Łodzi, który będzie dodatkowym punktem przesiadkowym. Większość przystanków dla linii nocnych będzie obowiązywać na żądanie.

Autobusy linii nocnej N4B z Pabianic pojadą bez zmian do Ronda Lotników Lwowskich, dalej ulicami: Pabianicką, Piotrkowską (plac Niepodległości), Sieradzką, Wólczańską i Wróblewskiego do al. Politechniki. Analogiczna zmiana trasy będzie obowiązywać w kierunku przeciwnym. Na placu Niepodległości będzie funkcjonował drugi w Łodzi węzeł przesiadkowy dla linii nocnych (pierwszy od lat znajduje się na al. Kościuszki przy ul. Zielonej). Będzie tam możliwość przesiadki między autobusami linii N3, N4, N5 i N6. Kolejnym węzłem przesiadkowym będzie Rondo Lotników Lwowskich. Na przystankach na ul. Pabianickiej najbliżej szpitala im. Kopernika spotkają się z kolei autobusy trzech linii – N4, N6 i N7.

Oto nowa stała trasa linii N4B:

DWORZEC PKP (PABIANICE) – Pabianice: Łaska, Wiejska, Moniuszki, Konopnickiej, Zamkowa, Kilińskiego, Grota-Roweckiego, Nawrockiego, Waltera-Jankego, Myśliwska, Skargi, Nawrockiego, Sikorskiego, Partyzancka, Ksawerów: Łaska, Łódzka, Łódź: Pabianicka, Rudzka, Przestrzenna, Starorudzka, Demokratyczna, Mierzyńskiego, Gombrowicza, Pabianicka, Piotrkowska (pl. Niepodległości), Sieradzka, Wólczańska, Wróblewskiego, Politechniki, Żeromskiego, Skłodowskiej-Curie, Struga, Kościuszki, Zachodnia, Próchnika, Rewolucji 1905 r., Sterlinga, Północna, Źródłowa, Palki, Telefoniczna, Pieniny, Giewont, Pomorska, Juhasowa – ŁÓDŹ STOKI SKALNA

ŁÓDŹ STOKI SKALNA - Skalna, Dębowskiego, Zbocze, Pieniny, Telefoniczna, Palki, Żródłowa, Północna, Sterlinga, Jaracza, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Żeromskiego, Politechniki, Wróblewskiego, Wólczańska, Sieradzka, Piotrkowska (pl. Niepodległości), Pabianicka (zawraca na skrzyżowaniu z Dubois), Starorudzka, Przestrzenna, Rudzka, Pabianicka, Chocianowice Ikea, Pabianicka, Ksawerów: Łódzka, Łaska, Pabianice: Partyzancka, Sikorskiego, Nawrockiego, Skargi, Myśliwska, Waltera-Jankego, Nawrockiego, Grota-Roweckiego, Kilińskiego, Zamkowa, Konopnickiej, Moniuszki, Wiejska, Łaska - DWORZEC PKP (PABIANICE)

Nowy schemat tras linii nocnych w Łodzi można pobrać TUTAJ.

Od nocy z 19 na 20 stycznia dla linii nocnych większość przystanków będzie obowiązywać na żądanie. W przypadku linii N4B dotyczyć to będzie wszystkich przystanków, za wyjątkiem krańcówek (Stoki Skalna i Dworzec PKP) oraz przystanków pośrednich:
» Łódź Kościuszki / Zielona (przystanek przesiadkowy) – obydwa kierunki,
» Łódź Piotrkowska / plac Niepodległości (przystanek przesiadkowy) – obydwa kierunki,
» Łódź Pabianicka / rondo Lotników Lwowskich – obydwa kierunki,
» Ksawerów Łódzka / Mały Skręt (przystanek strefowy) – obydwa kierunki,
» Pabianice Skargi / Baczyńskiego (przystanek tymczasowy) – kierunek Dworzec PKP,
» Pabianice Skargi / Nawrockiego (przystanek tymczasowy) – kierunek Łódź Stoki Skalna,
» Pabianice Waltera-Jankego / pętla – obydwa kierunki,
» Pabianice Kilińskiego / Zamkowa – kierunek Dworzec PKP,
» Pabianice Kilińskiego / SDH – kierunek Łódź Stoki Skalna.

Wyżej wskazane przystanki będą obowiązywać bez zmian, jako stałe.

Aby wysiąść na przystanku na żądanie, należy przed dojazdem autobusu do przystanku, z odpowiednim wyprzedzeniem, nacisnąć przycisk „STOP” lub „DRZWI”. Aby wsiąść na przystanku na żądanie, należy oczekiwać w widocznym miejscu.

Równocześnie, korekcie ulegnie rozkład jazdy linii N4B. Godziny odjazdów z pętli Stoki Skalna zostaną przyśpieszone o 1 minutę (odpowiednio na 0:02 i 2:02). Z przystanku przesiadkowego Kościuszki / Zielona godziny odjazdów nie ulegną zmianie (w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę o godz. 0:30 i 2:30), 12 minut później autobus odjedzie z placu Niepodległości. Z Dworca PKP w Pabianicach autobus wyjedzie o 1 minutę później (w nocy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę o 1:53 i 3:53).

W związku z wprowadzeniem przystanków na żądanie, skrócą się czasy przejazdów między przystankami. Planowany czas przejazdu przez Pabianice skróci się z 24-25 do 22-23 minut. Czas przejazdu całej trasy, pomimo jej wydłużenia na plac Niepodległości, będzie natomiast zbliżony do dotychczasowego.

środa, 15.01.2020 / godz.: 09:55
Od 21.09 powrót na stałą trasę przez ul. Zamkową i Piłsudskiego


Od 19.09 zmiana przewoźnika i rozkładu jazdy


Od 18.09 wznowienie kursowania


Od 17.09 zmiana rozkładu jazdy


Od 31.08 zmiana rozkładu jazdy


Od 31.08 uruchomienie linii zastępczej


Od 31.08 tymczasowa zmiana trasy


Od 30.08 zmiana rozkładu jazdyOd 22.07 zmiany przystankowe w rejonie pętli Waltera-Jankego


Od 27.04 tymczasowa zmiana trasy


Od 27.04 zawieszenie przystanku Orla/Kilińskiego

Zaplanuj podróż:Rowerowe Łódzkie:

 » Jak to działa?
 » Cennik
 » Mapa stacji
 » Regulamin
 » Aktualności
 » Kontakt
 » O projekcie

Facebook:

© Urząd Miejski w Pabianicach - Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji | komunikacja@um.pabianice.pl | tel. 42-225-46-27