str. główna rozkłady jazdy wyszukiwarka połączeń plan rozwoju projekty UE kontakt do pobrania deklaracja dostępności linki

Autobusy:

Czwartek, godzina 08:55

Zmiany:

 » Rozkład jazdy
 » Planer podróży
 » Bilety
 » Sieć sprzedaży
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Biletomaty
 » Ulgi
 » Kontrola biletów
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Dane osobowe
 » Mapa sieci
 » Historia
 » Tabor
 » Na żądanie
 » Regulamin
 » FAQ

Tramwaje:

 » Rozkład jazdy Z41
 » Bilety
 » Wspólny bilet
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Ulgi
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Mapa linii Z41
 » Historia

Kolej:

 » Rozkład jazdy
 » Wspólny bilet WBA
 » Szukaj połączenia
 » Dworzec PKP
 » ŁKA
 » Kontakt

PKS, BUS:

 » Rozkład jazdy BUS
 » Rozkład jazdy PKS
 » Przystanki PKS
 » Kontakt
 » Dla przewoźników

Taxi:

 » Ceny, kontakt
 » Postoje taxi
 » Uzyskanie licencji

Zmiany przystankowe na pętli Waltera-Jankego

Rozpoczął się kolejny etap robót na pętli Waltera-Jankego. Nieczynne są przystanki zlokalizowane na pętli. W zamian funkcjonują trzy stanowiska tymczasowe – na ul. 20 Stycznia 88 (dla wsiadających, oprócz linii 1), Waltera-Jankego przed pętlą (dla linii 1 oraz dla wysiadających – linie 2, 5, 7, 260, 261, 262) oraz na ul. 20 Stycznia przy bl. 298 (dla wysiadających – linie 4, 6, 263, D).


W związku z inwestycją na pętli autobusowej przy ul. Waltera-Jankego wykonawca wprowadza od 22 lipca zmianę tymczasowej organizacji ruchu na czas budowy nawierzchni jezdni na wjeździe i wyjeździe z pętli. Polega ona na całkowitym wyłączeniu z ruchu funkcjonującego obecnie wjazdu / wyjazdu z pętli od strony ulicy Waltera-Jankego, wraz z już nieczynnym wyjazdem.

Autobusy będą dojeżdżały na pętlę poprzez tymczasowy wjazd / wyjazd wybudowany od strony ul. 20 Stycznia za rondem PCK w kierunku Lasku Miejskiego. Dla pasażerów przygotowano trzy tymczasowe przystanki autobusowe:

» dla pasażerów wsiadających do autobusów rozpoczynających kursy z pętli Waltera-Jankego, tj. linii 2, 4, 5, 6, 7, 260, 261, 262, 263, D przystanek został zlokalizowany na ulicy 20 Stycznia przy posesji nr 88 (przed Myśliwską);
» dla pasażerów wysiadających z autobusów linii 4, 6, 263 i D przystanek zlokalizowany został na ulicy 20 Stycznia w okolicy wieżowca PSM nr 298, przed ulicą Waltera-Jankego (jest to przystanek końcowy);
» dla pasażerów linii 1 oraz dla pasażerów wysiadających z autobusów linii nr 2, 5, 7, 260, 261, 262 przystanek zlokalizowany został przy ul. Waltera-Jankego (strona południowa jezdni) około 30 metrów przed dotychczasowym wjazdem na pętlę. W przypadku linii 1 przystanek obowiązuje zarówno dla pasażerów wsiadających, jak i wysiadających, dla pozostałych linii jest to przystanek końcowy.Punkt Sprzedaży Biletów pozostaje tymczasowo nieczynny.

Jednoczesna przebudowa wjazdu i wyjazdu z pętli Waltera-Jankego (na nową, trwalszą nawierzchnię betonową) pozwoli na przyspieszenie realizacji inwestycji. Za utrudnienia przepraszamy.

Budowa małego dworca autobusów miejskich na pętli Waltera-Jankego wraz z przebudową wjazdu i wyjazdu z pętli autobusowej jest prowadzona w ramach projektu „Modernizacja i rozwój komunikacji miejskiej w Pabianicach” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 i środków z budżetu państwa.

środa, 22.07.2020 / godz.: 10:08
Od 1.12 postój PKS Wieluń przy Dw. PKP


Od 1.12 zmiana rozkładu jazdy


Od 8.11 tymczasowa zmiana trasy


Od 16.10 tymczasowa zmiana trasy


Od 4.10 tymczasowa zmiana trasy


Od 24.09 wznowienie kursowania na tymczasowo zmienionej trasie


Od 1.09 tymczasowa zmiana trasy


Od 23.08 tymczasowa zmiana trasy i rozkładu jazdy


Od 19.04 tymczasowa zmiana trasy

Zaplanuj podróż:Rowerowe Łódzkie:

 » Jak to działa?
 » Cennik
 » Mapa stacji
 » Regulamin
 » Aktualności
 » Kontakt
 » O projekcie

Facebook:

© Urząd Miejski w Pabianicach - Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji | komunikacja@um.pabianice.pl | tel. 42-225-46-27