strona główna rozkłady jazdy wyszukiwarka połączeń plan rozwoju projekty UE kontakt do pobrania reklama w serwisie linki

Autobusy:

Sobota, godzina 10:28

Zmiany:

 » Rozkład jazdy
 » Planer podróży
 » Bilety
 » Sieć sprzedaży
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Biletomaty
 » Ulgi
 » Kontrola biletów
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Dane osobowe
 » Mapa sieci
 » Historia
 » Tabor
 » Na żądanie
 » Regulamin
 » FAQ

Tramwaje:

 » Rozkład jazdy Z41
 » Bilety
 » Wspólny bilet
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Ulgi
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Mapa linii Z41
 » Historia

Kolej:

 » Rozkład jazdy
 » Wspólny bilet WBA
 » Szukaj połączenia
 » Dworzec PKP
 » ŁKA
 » Kontakt

PKS, BUS:

 » Rozkład jazdy BUS
 » Rozkład jazdy PKS
 » Przystanki PKS
 » Kontakt
 » Dla przewoźników

Taxi:

 » Ceny, kontakt
 » Postoje taxi
 » Uzyskanie licencji

Zmiany przystankowe na pętli Waltera-Jankego

Rozpoczął się kolejny etap robót na pętli Waltera-Jankego. Nieczynne są przystanki zlokalizowane na pętli. W zamian funkcjonują trzy stanowiska tymczasowe – na ul. 20 Stycznia 88 (dla wsiadających, oprócz linii 1), Waltera-Jankego przed pętlą (dla linii 1 oraz dla wysiadających – linie 2, 5, 7, 260, 261, 262) oraz na ul. 20 Stycznia przy bl. 298 (dla wysiadających – linie 4, 6, 263, D).


W związku z inwestycją na pętli autobusowej przy ul. Waltera-Jankego wykonawca wprowadza od 22 lipca zmianę tymczasowej organizacji ruchu na czas budowy nawierzchni jezdni na wjeździe i wyjeździe z pętli. Polega ona na całkowitym wyłączeniu z ruchu funkcjonującego obecnie wjazdu / wyjazdu z pętli od strony ulicy Waltera-Jankego, wraz z już nieczynnym wyjazdem.

Autobusy będą dojeżdżały na pętlę poprzez tymczasowy wjazd / wyjazd wybudowany od strony ul. 20 Stycznia za rondem PCK w kierunku Lasku Miejskiego. Dla pasażerów przygotowano trzy tymczasowe przystanki autobusowe:

» dla pasażerów wsiadających do autobusów rozpoczynających kursy z pętli Waltera-Jankego, tj. linii 2, 4, 5, 6, 7, 260, 261, 262, 263, D przystanek został zlokalizowany na ulicy 20 Stycznia przy posesji nr 88 (przed Myśliwską);
» dla pasażerów wysiadających z autobusów linii 4, 6, 263 i D przystanek zlokalizowany został na ulicy 20 Stycznia w okolicy wieżowca PSM nr 298, przed ulicą Waltera-Jankego (jest to przystanek końcowy);
» dla pasażerów linii 1 oraz dla pasażerów wysiadających z autobusów linii nr 2, 5, 7, 260, 261, 262 przystanek zlokalizowany został przy ul. Waltera-Jankego (strona południowa jezdni) około 30 metrów przed dotychczasowym wjazdem na pętlę. W przypadku linii 1 przystanek obowiązuje zarówno dla pasażerów wsiadających, jak i wysiadających, dla pozostałych linii jest to przystanek końcowy.Punkt Sprzedaży Biletów pozostaje tymczasowo nieczynny.

Jednoczesna przebudowa wjazdu i wyjazdu z pętli Waltera-Jankego (na nową, trwalszą nawierzchnię betonową) pozwoli na przyspieszenie realizacji inwestycji. Za utrudnienia przepraszamy.

Budowa małego dworca autobusów miejskich na pętli Waltera-Jankego wraz z przebudową wjazdu i wyjazdu z pętli autobusowej jest prowadzona w ramach projektu „Modernizacja i rozwój komunikacji miejskiej w Pabianicach” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 i środków z budżetu państwa.

środa, 22.07.2020 / godz.: 10:08
Od 4.12 zawieszenie linii


Od 3.12 zmiana rozkładu jazdy


Od 9.11 w dni robocze obowiązuje rozkład powszedni wolny od nauki szkolnej


Od 19.10 tymczasowa zmiana trasy


Od 27.04 tymczasowa zmiana trasy

Zaplanuj podróż:Rowerowe Łódzkie:

 » Jak to działa?
 » Cennik
 » Mapa stacji
 » Regulamin
 » Aktualności
 » Kontakt
 » O projekcie

Facebook:

© Urząd Miejski w Pabianicach - Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji | komunikacja@um.pabianice.pl | tel. 42-225-46-27