str. główna rozkłady jazdy wyszukiwarka połączeń plan rozwoju projekty UE kontakt do pobrania deklaracja dostępności linki

Autobusy:

Sobota, godzina 07:06

Zmiany:

 » Rozkład jazdy
 » Planer podróży
 » Bilety
 » Sieć sprzedaży
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Biletomaty
 » Ulgi
 » Kontrola biletów
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Dane osobowe
 » Mapa sieci
 » Historia
 » Tabor
 » Na żądanie
 » Regulamin
 » FAQ

Tramwaje:

 » Rozkład jazdy Z41
 » Bilety
 » Wspólny bilet
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Ulgi
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Mapa linii Z41
 » Historia

Kolej:

 » Rozkład jazdy
 » Wspólny bilet WBA
 » Szukaj połączenia
 » Dworzec PKP
 » ŁKA
 » Kontakt

PKS, BUS, TAXI:

 » Rozkład jazdy BUS
 » Rozkład jazdy PKS
 » Przystanki PKS
 » Kontakt
 » Dla przewoźników
 » TAXI

FlixBus z Pabianic do Pragi, Wrocławia i Warszawy

Autokary FlixBus linii N1300 łączącej stolice Polski i Czech teraz zatrzymują się także w Pabianicach przy dworcu PKP. Do Warszawy Zachodniej autobusy ruszają z Pabianic codziennie o 6:15, zatrzymują się też przy lotnisku Chopina. Do Pragi odjedziemy natomiast o 23:35, przystanki są też we Wrocławiu i Libercu. FlixBus to kolejny przewoźnik na dworcu PKP.

Autobusy FlixBus odjeżdżają codziennie ze stanowiska nr 2 przy Dworcu PKP. Do Warszawy ruszają o godz. 6:15. Zatrzymują się w Łodzi na dworcu Fabrycznym oraz w Warszawie przy lotnisku Chopina (o 8:35) i na dworcu Zachodnim (o 8:55). Z Warszawy Zachodniej do Pabianic można wrócić o 21:00, natomiast 20 minut później autobus odjeżdża z lotniska Chopina.

Do Pragi zielony autokar FlixBus odjeżdża z Pabianic codziennie o godz. 23:35. Zatrzymuje się we Wrocławiu (na placu Grunwaldzkim i dworcu autobusowym), w Libercu i Pradze. Na główny dworzec autobusowy Florenc w stolicy Czech autobus przyjeżdża o godzinie 7:00. Kurs powrotny zaczyna się w Pradze o 23:00. Autobus dociera do Pabianic po 7 godzinach – o 6:10.

Oto rozkład jazdy linii N1300:
Warszawa » Pabianice » Praga
Praga » Pabianice » Warszawa

Bilety na przejazd można kupić on-line na stronie flixbus.com albo za pomocą aplikacji Flixbus. W Pabianicach są również dostępne w trzech stacjonarnych punktach sprzedaży, które zlokalizowane są w biurach podróży Kartagina (w CH Echo przy ul. Zamkowej 31), Travel Pabianice (przy ul. Pułaskiego 1) oraz PA-CO-TOUR (przy ul. Kościuszki 5).

O to, aby przewoźnik rozszerzył swoją ofertę przewozową o postój w Pabianicach, zabiegał Urząd Miejski. Przy dworcu kolejowym został utworzony przystanek przeznaczony dla przewoźników autokarowych. Od grudnia zatrzymują się tam autobusy PKS Wieluń (zapewniające dojazd do Łodzi, Łasku, Widawy czy Wielunia), a teraz także międzynarodowa linia FlixBus. W tym miejscu postój mają również autobusy linii pracowniczych. Tym samym dworzec PKP stał się zintegrowanym węzłem komunikacyjnym, gdzie podróżni mają do dyspozycji nie tylko autobusy miejskie i pociągi, ale także autobusy międzymiastowe i pracownicze. Podróżni mogą korzystać z parkingu oraz budynku dworca z ogrzewaną poczekalnią i bezpłatną toaletą.

środa, 30.03.2022 / godz.: 12:20
Od 8.10 zmiana taryfy opłat


Od 26.09 tymczasowa zmiana trasy


Od 19.09 zmiana przewoźnika i rozkładu jazdy


Od 8.09 tymczasowa zmiana trasy


Od 27.06 tymczasowa zmiana trasy


Od 30.05 tymczasowa zmiana trasy


Od 4.05 tymczasowa zmiana trasy


Od 7.03 tymczasowa zmiana trasy

Zaplanuj podróż:Rowerowe Łódzkie:

 » Jak to działa?
 » Cennik
 » Mapa stacji
 » Regulamin
 » Aktualności
 » Kontakt
 » O projekcie

Facebook:

© Urząd Miejski w Pabianicach - Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji | komunikacja@um.pabianice.pl | tel. 42-225-46-27